TAMBEYAZ LAUNDRY

BEYAZI, EN GÜZEL TONUYLA BULUŞTURANA KADAR…

Tambeyaz ve Era laundry, gerçek anlamda ENDÜSTRİYEL YIKAMA anlayışını, çevre duyarlılığını, su kullanımında geri dönüşümlü enerji mantığını ülke genelinde yaygınlaştırarak, aynı sektörde olduğu firmalara örnek olacak prensipleri uygularken sektörün değerlerini gözeterek çalışmalarına devam ediyor.

Tambeyaz ve Era laundry, İstanbul’da faaliyet gösteren 3 tesisi ile günlük 60 tonu aşkın yıkama kapasitesi ve Şile’den Silivri’ye, Gebze’den Çorlu’ya kadar olan yaygın servis ağıyla beraber, konaklama hizmeti veren kurum ve kuruluşlara çamaşırhane hizmeti veriyor. Günlük 6 ton ile başladığı bu serüvende kapasitesini 10 kat artıran firma yetkilileri hizmet anlayışlarını “Bu süreçte odak noktamız sadece makine kapasitesi değildi. Aile şirketi olmamız itibariyle, işimize sadece iş olarak bakmadık.

Temsil ettiğimiz şey, sadece bir şirket adı olamazdı. Bundan mütevellit; bizim hizmet anlayışımızda insani değerler her zaman ilk sırada olmuştur,” şeklinde açıklıyor. İş ortaklığı olsun ya da olmasın, hizmeti alsın ya da almasın, iş dünyasındaki düsturlarını, “Bizi tanıdıktan sonra, hayatınızın herhangi bir anında bundan pişmanlık duymayacaksınız.” olarak belirleyen firma, bu felsefenin iş dünyasındaki motivasyon kaynaklarının olduğunun altını çiziyor. Bu doğrultuda Tambeyaz ve Era laundry; müşteri memnuniyeti için alanında en iyisi olan firmalar ile tedarik zinciri oluşturarak; hizmet kalitesini en üstte tutma gayesi, iletişim kanallarını sürekli açık tutup, iş ortaklarından aldığı geri bildirimlere anında cevap verme çabasıyla “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Temiz bir gelecek için, yarınlarda görüşmek dileğiyle,” mesajını paylaşıyor.
https://www.tambeyazlaundry.com/