BENELUX TEKSTİL

ÜNİFORMADA KALİTE BENELUX TEKSTİL

“Firmamız her yıl yapılan yeni araştırma ve geliştirme çalışmaları ile otel üniforması, okul kıyafetleri ve iş kıyafetleri üretimlerinin tüm aşamalarını gerçekleştirebilecek olanakları bünyesinde toplamıştır. Satış politikamız müşteri memnuniyetini sürekli kılacak, kaliteli ve hızlı üretimi yapacak şekilde siparişleri tüm birimlere aktarmak, araştırmalar yaparak müşteri isteklerine etkin ve kalıcı çözümler bulunmasını sağlamaktır.” diyen firma yetkilileri sorularımızı yanıtladı.

BENELUX TEKSTİL şirketi kökleri otelcilikten gelen 2 ortak tarafından kurulmuştur. Alanya ve Antalya merkezli olan şirketin ayrıca İstanbul / Stockholm / Londra ve Sofya temsilcilikleri bulunmaktadır. BENELUX TEKSTİL her geçen yıl üretim kapasitesini arttırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Şirketimiz sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. Turizm sektörü bizim ana pazarımız, olmazsa olmazımız, turizm sektörünün büyümesi ile birlikte biz de büyüyoruz. Güzel geçen 2022 ve 2023 yıllarından sonra aynı ivmenin 2024 yılında da devam etmesi çok büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde istikrar ortamının devam etmesi direkt olarak turizmin gelişmesine katkı sağlıyor.

Böylelikle, turizm sektörüne dolaylı ya da dolaysız olarak temas eden herkes bu durumundan fayda sağlıyor. Turizm sektöründe yaşanan dalgalanmalar bizi direk olarak etkiliyor. Hepimiz bir zincirin halkasıyız. Temennimiz her yılın bir öncekinden iyi geçmesidir. Ürün yelpazesi çok geniş, renkler olsun, kumaşlar olsun, modeller olsun sürekli güncelleniyor. Biz de bu trendleri gerek moda defileleri gerek fuarlar gerekse dünyadaki diğer tedarikçileri takip ederek ilk öğrenenlerden oluyoruz. Elde ettiğimiz verileri müşterilerimize itina ile anlatıyoruz.

Profil olarak şirketimize uyan projeleri seçip hemen görüşmelere başlıyoruz. Yeni açılış projelerinde yatırımcının çok fazla iş ve uygulama ile uğraşması gerekiyor. İşte burada biz devreye giriyoruz ve işletmenin konseptine uygun seçenekli bir çalışma yapıyoruz. Böylelikle tekstil ihtiyacına dair yatırımcının hem üzerindeki yükü almış oluyoruz, hem de projeye uygun bir konsept yaratılmış oluyor. Türkiye için turizm çok önemli. Turizmin gelişmesi için hepimiz çalışmalıyız. Turizmdeki yükseliş mutlaka yeni yatırımlarla söz konusu olacaktır.

Bizim temennimiz Türk turizmini daha yukarılara taşıyacak, dünya standartlarında belli kriterleri olan yüksek kaliteli projelerin hayata geçirilmesi olacaktır.
http://www.beneluxtekstil.com/