ÖZAK İNSAN KAYNAKLARI & TEMİZLİK

ÖZAK İNSAN KAYNAKLARI & TEMİZLİK İLE EXTRA PERSONEL HİZMETİ

İhtiyacınız olan personelleri kısa sürede seçmek, görüşlerinize sunmak ve işe yerleştirmek için öncelikle beklentilerinizi, iş tanımlarını, şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerinizi öğreniriz. Akabinde bulunacak personel / personellerin iş becerileri, kişisel yetenekleri, eğitim derecesi v.b. bilgilerin yer aldığı iş gereklilik kartları değişkenlik arz eder. Ardından personel bulma / seçme işlemi başlatılır.

Seçilen personeller daha sonra son kez kurum yetkilileriyle görüştürülerek karar verilir. Bu doğrultuda personel bulma, seçme, yedekleme, eğitim verme, yetkinliğin ölçülmesi, periyodik sağlık kontrollerinin yapılması, yasal ve sosyal işlemlertarafımızdan yürütülür. Hizmet alan müşterilerimizin, görevlendirdiğimiz personellerden herhangi birinin değişmesini isteme hakkı her zaman için saklıdır. Sürekli güncellenen ve geniş personel portföyümüz size kısa sürede çözüm  sunacaktır.

Zemin cilalama
Zemin cilalama işlemi, yumuşak, sert cilalar, temizlik maddeleri kullanılarak yapılır. Cilalamada cila makinası kullanılır. Sert cila ve mermer zeminin cilalanması belirttiğimiz sıralama ile yapılmaktadır.

Koltuk yıkama
Evinizdeki veya işyerinizdeki koltuklarınızın taze ve sağlıklı olması için buradayız! Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla size en kaliteli koltuk temizleme hizmetini sunuyoruz.

Yerinde halı yıkama
Halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı etrafında yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır. Periyodik olarak halı temizliği, halının
ömrünü uzatmaktadır.
https://alanyatemizlikcim.com/