Bioorient İle İleri Biyoteknoloji

Atıksu biyodegredasyonu alanında Türkiye’nin lider firması Bioorient, yepyeni ve innovatif ürünleriyle 2023’de tedarikçisi olduğu otel ve AVM’lerin yanında!

Firma, Otel ve AVM’lerin odaları, ortak kullanım alanları, lobileri ve çöp toplama alanları gibi yerlerde kötü kokuları gideren organik ve ekolojik ürünleri ile hem sağlıklı hem de çarpıcı kokularıyla kullanıcı memnnuniyetini maksimum düzeyde sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı ve erişilebilirliği açısından kötü koku giderimi alanına yepyeni ve sürdürülebilir bir bakış açısı getiren ürünler, gerek el ile uygulamada gerekse zaman ayarlı nebülizatör makinalarıyla, her türlü talebe ve beğeniye uygun doğal esanslar olarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

BIOORIENT Biyoteknoloji; 2007 yılında alanında uzman moleküler biyolog, biyomühendis ve çevre mühendisleri tarafından kurulmuş olup, Türkiye’nin çevre biyoteknolojisi alanında üretim yapan tek firmasıdır. İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesindeki tesislerinde 600 ton/yıl üretim kapasitesiyle geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren mikrobiyoloji, moleküler biyoloji ve gen mühendisliği yöntemleri kullanılarak üretilen etkin mikroorganizmalar, amacına uygun olarak seçilmekte, yapılandırılmakta ve işlevlerine göre ürün haline getirilmektedir.

BIOORIENT Biyoteknoloji; endüstriyel ve çevre uygulamalarında ürün portföyünü sürekli ve ihtiyaca yönelik olarak geliştirmeyi hedeflemektedir. İlerleme hedeflerini çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik kriterlerine göre şekillendiren BIOORIENT ileri biyoteknoloji yöntemlerinde uzman Ar-Ge kadrosuyla, her geçen gün altyapısını kuvvetlendirmektedir.