Kaliteli ve Güvenli: Lee Faa Tekstil

Otel tekstilindeki 32 yıllık tecrübemizi ileriye taşımak için 2017 yılında kendi üretim tesisimizi kurduk tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden itibaren otel tekstili, çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yorgan, alez, yastık, masa örtüsü, runner, peçete, yatak örtüsü, perde, kırlent, baza eteği, bornoz, havlu çeşitleriyle üretim yapmaktayız. Lee Faa Tekstil’in hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, değişen ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara “zamanında” müdahale etmesi sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız kurumsal kimliğinize uygun özel konsept tasarımlar oluşturabilmekte, mevcut konseptinize uygun tekstil ürünleri üretebilmektedir.

Linen Grubu
%100 pamuk kumaştan ürettiğimiz linen grubunu istenilen ölçülerde yapılmaktadır. Otel konseptine göre düz renk ya da desenli olarak üretilmektedir.

Havlu Grubu
%100 pamuktan istenilen renk ve ebatlarda üretilir.

Perde Çeşitleri
Oteller için özel kataloğumuzdan seçeceğiniz kumaşlardan üretilen otel perdeleri projelerinize değer katacaktır.Yüzlerce çeşit otel perdesi firmamızda mevcuttur. Ayrıca yüzlerce çeşit tül örneği de bulunmaktadır. Zebra ve stor perde çeşitlerimizde vardır.

Otel Yatakları
Üretimini yaptığımız yataklarda; doğal malzemeleri %100 el işçiliğiyle birleştirerek sentetik yapıştırıcı, sünger, kanserojen ve kimyasal maddeler vs. kullanmadan siz değerli müşterilerimizin mevcut otellerine, projelerine en üst seviyede konfor ve sağlık sunuyoruz. Kişiye özel doğal yatak üretimini de yapmaktayız.
*Yatak pedi
*Yatak kılıfı

Otel Bazaları
Oteller için özel otel bazaları stoklarımızda sürekli olarak mevcuttur.

Restaurant Tekstili
Restaurantlar için konsepte uygun üretilen masa örtüsü,peçete,runner ve amerikan servisi üretilmektedir.
*Skirt
*Koltuk ve sandalye giydirme
*Minder

Firmamızın vizyonu; doğal, organik, sağlıklı ve en üst seviyede konfor sağlayan ürünlerimizi kalitemiz ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktır.