Yeniliğin Adresi: Nilfisk

Nilfisk, 110 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel temizlik makinelerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren ve temizlik sektörüne yön veren makine üreticisidir. Oteller, kamu kurumları, üretim yerleri, avmler başta olmak üzere pek çok alanda ürünleri kullanılan Nilfisk’in portföyünde turizm işletmeleri çok önemli bir yere sahip. Turizm tesislerinde müşterilerin öncelikle karşılaştığı ve iyi bir deneyim yaşamalarını sağlayan en önemli faktörün temizlik olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda sağladığımız çözümler ile profesyonel kullanıcıların işlerini güvenli ve verimli bir şekilde yapabilmelerini sağlıyoruz.

Zamandan tasarruf etmelerini sağlayarak akıllı temizlik uygulamalarımız ile ilk izlenimi daha yukarı taşımalarına destek oluyoruz. Neredeyse iki yıldır devam eden pandemi sebebiyle artık temiz hava almanın değerini daha iyi anlamış olduk. Nilfisk’in devrim yaratan patentli zemin bakım çözümleri ile kapalı alan hava kalitesinin artırılması hedeflenmekte olup makinelerimiz güçlü vakum ve mükemmel HEPA filtreleme sistemleri ile donatılmıştır.

Sessiz çalışan VP930 gibi popülaritesi yüksek süpürgelerimiz, kimyasalı verimli kullanan zemin temizlik ve halı yıkama makineleri, süpürücüler ve basınçlı yıkama makinelerimiz ile hem Türkiye’de hem de tüm dünyada ilk tercih edilen markayız. Aslında pandemi sürecinde küresel ve yerel piyasalarda daralmaların yaşandığı biliyoruz, buna rağmen tüm dünyadaki çalışanlarımızdan iş ortaklarımıza kadar özverili çalışmaları sonucunda Nilfisk Türkiye olarak hedeflerimize ulaşmanın ve yerel piyasadaki pazar payımızı artırmış olmanın verimli bir çalışmanın sonucu olduğu kanaatindeyiz.

“2022 yılında da ilk tercih edilen marka olacağımıza eminiz”
Geçtiğimiz yıl birçok inovatif özelliğe ve alanında en küçük dönüş çapına sahip, 140 litre kompakt bir makine olan SC5000 binici temizlik makinemizin lansmanını yaptık. Hem iş ortaklarımız hem de kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Önümüzdeki yıl içinde yeni ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca, sadece turizm işletmeleri özelinde olmamakla birlikte lityum aküye sahip süpürgeler ve küçük boy zemin temizlik makinelerinin yükselen bir trende sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yine benzer bir şekilde makine kullanıcısına düzenli rapor ve bildirimler gönderebilen çözümleri de son dönemlerde deneyimliyoruz, bu noktada Ar-Ge süreçlerinin de hızlandığını söyleyebiliriz. Güçlü ekibimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte 2022 yılına hazırız. Nilfisk olarak sektörün büyüyeceğini tahmin ediyoruz ve bu doğrultuda planlarımızı yaparak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
https://www.nilfisk.com/tr-tr/