Kärcher’in HEPA Filtreli Ürünleri İle Güvenilir Ve Temiz Bir Nefes

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, neredeyse görünmez ancak her zaman orada olan virüsleri, ince toz ve alerjenleri Hepa filtresi sayesinde ortadan kaldırıyor. Kärcher’in Hepa filtreye, farklı ihtiyaçlara cevap veren bir çok ürünü bulunuyor.

Kärcher T 11/1 Classic HEPA Elektrikli Süpürge ile hijyende son nokta
T 11/1 Classic HEPA elektrikli süpürgesi %99,995 filtreleme sahip HEPA 14 filtresi sayesinde hassas alanlarda dahi temizlik standartlarını üst seviyelere taşıyor. Sahip olduğu HEPA 14 filtre, yalnızca birkaç mikrometre aralığında virüsler, aerosoller ve mikroplar gibi en küçük parçacıkları bile tutabiliyor. Sağlam ve uzun süre kullanım imkanı sunan, T 11/1 Classic HEPA elektrikli süpürge çalışırken yalnızca 61 dB (A) gibi çok düşük ses çıkarıyor bu sayede de gürültüden kaçınılması gereken yerlerde, günün her saatinde sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

T 11/1 Classic HEPA elektrikli süpürge pratik taşıma sapına, ergonomik kıvrıma ve 4.2 kg ağırlığa sahip olduğu için taşınması da oldukça rahat. Cihaz fayans, doğal taş, PVC, linolyum ve halı gibi tüm yüzeylerde kullanılabilineceği için konaklama alanlarında, işletmelerde ve bina temizliğinde kullanım için uygundur. Ayrıca T 11/1 Classic HEPA kuru elektrikli süpürge DIN EN 1822: 2019 test standardına göre de onaylanmış bulunuyor. T 11/1 Classic HEPA kuru elektrikli süpürgenin en iyi yanı ise bu kadar güzel özelliklere sahip bir ürünün son derece ekonomik olması.

Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi ile rahat bir nefes
Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi Hepa 14 filtreye sahip. Adında da belirtildiği gibi 100 m²’ye kadar geniş alanların havasını dakikalar içerisinde temizler ve havadaki tüm partikülleri %99, 98 oranında hapsediyor. Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesinin ünitesi hareketli, böylelikle cihaz odalar arasında da kolaylıkla taşınabiliyor. Odadaki havayı izleyebilmek ve otomatik modu kontrol etmek için hassas bir lazer sensörü entegre edilmiştir, bu sensör sayesinde hava kalitesi, renk kodlu bir şemada görüntüleniyor. Kullanıcı dostı ürünün ekranında görülen bilgiler ortamın havasında bulunan mevcut ince toz içeriği ve kalan filtreleme süresini belirtmekte.

Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi sadece evlerde değil, endüstriyel kullanım alanlarında, ofislerde, konaklama alanlarında,muayenehaneler, ve diğer yerler için de güvenle nefes almanıza olanak sağlayacak bir çözüm sunuyor. Ayrıca ürünü kişileştirebilir, uygulama alanınıza bağlı olarak, hava temizleyicinizi iç filtre kaplamalarıyla donatabilirsiniz. Kärcher’in özellikle bakteri, koku, alerjen veya uçucu organik bileşiklerin ortadan kaldırılması için geliştirmiş olduğu 4 farklı filtresinden birini seçerek güvenli ortamınızı daha da güvenli bir hale getirebilirsiniz.