Olimpos Laundry

Firmamız Olimpos Laundry özel tekstil yıkama ve servis hizmeti veren bir tesistir. 2011 yılında bir otel içi yıkama tesisi olarak kurulan tesisimiz 2013 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5 bin metrekare toplam alanda 3 bin 500 metrekare kapalı alanda modern tesisinde hizmet vermektedir.

Kalite, Gereğine Uygun Tekstil Yıkaması
Olimpos Laundry Ocak 2014 tarihinden bugüne dünyanın önde gelen kimyasal firmasının ürünleri ile yıkama prosesine uygun, tam otomatik dozajlama sistemi, bilgisayar kontrolünde üst düzey teknoloji ile hijyen şartları oluşturulmaktadır. Yıkama prosesinin her aşamasında reverse-osmoz destekli uygun su şartlandırması ile kimyasallardan maksimum verim sağlanmaktadır.

RAL-GZ-992 Standartlara göre azami temizlik, hijyen ve tekstillerin korunması anlamına gelir. Tekstillerin yumuşak olması uygun su ile yıkanması ve tekstillerinizin optik beyazlığının sağlanmasıdır. Ütü ve katlama kalitesi, discart ve lekeli ürünleriniz ayrı renkte poşetler ile paketlenmesidir.

Güvenilirlik
Temizlik ve kesin ölçülebilir hijyen garantisinin yanında, zamanında teslim araç takip sistemleri ile donatılmış lojistik filosu, dürüst işletme anlayışı ile firmamız güvenilirlik ilkesini benimsemiştir. Şeffaflık anlayışımız sizler içindir, geri dönüşleriniz bizlere değer katlamaktadır.