Byotte, Duyguyu Giydirir

Byotte Tekstil olarak sizlerle tanışmış olabilmenin gururunu yaşamaktayız. Kendisini sürekli yenileyerek gelişen, gelişme neticesinde istihdam sağlayan ve başarılarının haklı karşılıklarını alarak kendisini kanıtlayan siz kurumsal müşterilerimize hizmet edebilme imkanı tüm ekibimizi heyecanlandırmaktadır.

İşletmemiz 1999 yılından itibaren Tekstil sektörünün içinde kalarak birçok tecrübeyi süzme imkanını elde etmiş ve bu edinimlerle personel kıyafetleri alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kıyafetin ana unsuru olan ip, dokuma, dikiş üçgeni sektördeki meslektaşlarımızın en iyi bildiği alanlardır. Bizleri farklı kılan yegane unsur ise “kıyafetleri kullanacak olan bireyler iletişimi, mevsim ve saha, kurum kültürüne uygun tasarım, kullanıcı mutluluk ve rahatı, doğru ürünün doğru fiyatla teminidir”.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bakış açısı ile 2016 da RIXOS gurubu ile başladığımız giyilebilir teknolojilerdeki hizmet serüvenimiz, bizleri sizlerle tanışabilme onuruna kadar getirdi. Makine ve personel gücü sadece istihdam mutluluğu vermektedir. Önemli olan siz kurumsal firmalarımıza verebileceğimiz doğru hizmet ve sizin için yapabileceklerimizdir. 

Byotte Tekstil, hizmet verdiği her kurumun ilerleme hedeflerine, hizmet verdiğimiz alanda paydaş olan, doğru ürünün, doğru kalitede tedarik edilebilmesi için mesleki tecrübe ahlakı ile yönlendirme yapan, ürün ve duyguyu giyilebilir teknolojilerde sizlerle buluşturan, iş ortağınız olabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.