Çözümün Adresi: Özak İnsan Kaynakları

2015 yılında hizmet vermeye başlayan Alanya’nın ilk İnsan Kaynakları firması ÖZAK İnsan Kaynakları her alanda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz nitelikli personeller ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdık. Her yıl yeni tecrübeler ve kalifiyeli
personel ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaptığımız en büyük yatırım verdiğimiz hizmet kalitesidir.  2021 yılını Turizmde kaliteli hizmet ilkesiyle odaklanarak ve hayatımıza giren “Yeni Normal” kavramını personelimize adapte ederek geçirdik.

2021 yılından önce de hijyen odaklı personelimiz sosyal, mesafe, kuralına uygun tam ekipman ve emek ile müşteri memnuniyetini zirveye taşımaya devam etti. 2022 Yılında da Stratejilerimiz Değişmedi Müşterilerinin çalışmaktan huzur ve mutluluk duyduğu “Örnek Şirket” olmak, Türkiye’nin her yerinde aynı yüksek kalitede hizmet sunmak, İnsan kaynaklarını, özellikle turizm piyasasını çok daha etkin yönetmek, yerel ve küresel alanda organik büyümek, Kurumsal müşteri portföyünde sektörel dağılım optimizasyonunu sağlamak amacımızdır.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru yoldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağılım kanalları ile geniş personel ve hizmet yelpazesini her kesime en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, dünya standartlarında sürdürülebilir, karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Özak İnsan kaynakları olarak her yıl onlarca nitelikli personeli sektöre kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiyenin Turizm Kentlerinden önde gelen Alanya, Manavgat, Bodrum başta olmak üzere otel konaklama hizmetlerinde özellikle bayan personel temin eden firmamız, genç kuşaklara iş imkanı sağlamanın haklı gururunu taşıyoruz. Uzun yıllar turizm ile alakalı farklı çalışmalarla hizmet veren firmamız personel temini konusunda güvenirliğini kanıtlamış bir işletmedir. Pandemi sürecinde Alanya Adliye Sarayı başta olmak üzere birçok resmi kurum ve kuruluşa hizmet vererek sektörde ismini en iyi şekilde duyurmuş bir firmadır.

Özak İnsan Kaynakları bünyesinde 350 personel kapasitesiyle ve gün geçtikçe artan personel sayısıyla her zaman ilkleri gerçekleştirebilen bir vizyona sahiptir.