Çözümün Adresi: DORA HİJYEN

Firmamız 1997 yılında Bursa’da toplu tüketimi olan, halka açık mekanların lavabolarına kağıt havlu pazarlamak amacıyla kurulmuştur. Bursa’ya ilk defa firmamız tarafından yurtdışından ithal edilen “Dispenser Havlu (Z Katlı Kağıt Havlu)” ürünü işletmelere ve kurumlara tanıtılmış ve yoğun ilgi görmüştür.

Hızlı ve zamanında hizmet, istikrar ve sağlıklı arz-talep dengesi sayesinde sürekli müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan DORA HİJYEN, ürün çeşitliliğini de artırarak sırasıyla önce Heykel, sonrasında Çekirge, İzmir Yolu ve Dikkaldırım semtlerindeki Merkezleri ve depolarıyla hizmet vermiştir. 2019 yılında ise Bodrum’da şube açarak Ege Bölgemizde turizm ve otelcilik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
2020 yılı Ekim ayında şuan mevcut olan perakende mağaza ve showroom konseptiyle toptan satış, depolama sistemi yeni yatırımlarla Bursa İzmir yolu Küçük Sanayii girişine taşımıştır.

Firmanın Ürün Portföyü;
Islak mendil, endüstriyel temizlik kâğıtları, temizlik kimyasalları, baskılı reklam ürünleri ve otel buklet ürünleri üretmekteyiz. DORA HİJYEN olarak misyonumuzda hiçbir marka bayiliği ya da yetkili satıcılığı olmayıp, tüm satılan ürünler firmaya ait kendi markalarıdır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek bugünlere gelen DORA HİJYEN, müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinmekte ve sürekli yenilikçi yapısı ile her sektörden birçok firmaya profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firma olarak amacımız, kaliteden ödün vermeden imkanlarımızı daha da genişleterek pazar ağımızı yurt dışına taşımaktır.