Kalitenin Adresi: Marka Buklet

Otel buklet malzemelerinin imalat ve pazarlamasını kaliteli hizmet anlayışıyla birleştiren Marka Buklet, turizm sektörünün önde gelen otel buklet ürünleri üreticilerinden biridir.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?
Marka Buklet 1990 yılında pazarlama firması olarak başlayan öyküsü üretim deneyimi ile bugün otel buklet malzemelerinden otel konseptine uygun ürün yaratılmasına ofset matbaacılık tesislerine ve promosyon ürünlerine kadar uzanmaktadır.
Kaliteyi en uygun maliyetlerle aynı zamanda şık buklet ürünlerinin tesis logosu ile demonstrasyonu yaptıktan sonra firma yetkililerine sunan ve akabinde uygun görülen tasarım için seri üretime başlanır.

Müşteri portföyünüz ve ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?
Hoteller, boutigue oteller, tüm devlet ve özel hastaneler, misafirhaneler, kozmetik
grubu, tekstil ürünleri satan işletmeler müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Ürün portföyümüz ise şampuan, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, banyo köpüğü,tek kullanımlık otel terlikleri, sabun çeşitleri ayrıca yurtdışı getirttirdiğimiz kozmetik ürünleri, kolonyalı ve hijyenik mendiller, stick şeker ürünleri de portföyümüzde mevcuttur.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?
Özellikle hedefimiz tüm Türkiye’de her noktaya ürünlerimizi yerleştirmektir. Bunu yaparken üretim, pazarlama, satış ve dağıtım kanallarımızın bir ahenk ve koordineli olarak çalışmalarıdır. En iyi şekilde makine parkurumuzu yenileyerek üst kalitede üretim yapmak hedefimizde tutmaktayız.

Sizce müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir? 
Bizler müşterimizle önce dost ve iyilikle iletişim kurma duygularıyla hareket edip, kaliteli ürün değerinde fiyatlandırma ve zamanında teslimat ilkesi ile konumlanmaktayız.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?
Otel buklet ürünleri sürekli yenilik, kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti isteyen bir sektördür. Şirketimiz Marka Buklet A.Ş. de bu konuda öncülük yapmayı hedefleyen yapısıyla yeni ürünler üzerinde araştırma yapmayı ve Ar-Gesi olan bir firmadır. Kozmetik ürünlerde koku değişikliği yeni ürün oluşturma ve bünyesinde bulunan matbaası ile ürün kutularında değişik tasarımlar uygulayan birçok konuda ilkleri ile dikkati çeken bir firmadır.

Müşterilerinizin hizmet alırken nelere dikkat etmesi gerekir?
En öncelik firmanın üretim kalitesinin nasıl oluşturduğunu kozmetikle ilgili dolum makine parkurunun hijyene uygun olup olmadığının, ürünlerin zamanında teslim ediliyor olmasını alımı yapılan ürünlerin müşteriler tarafından beğenilme oranının en önemli unsurlar olduğunu düşünüyoruz.

Önümüzdeki dönemler hedefleriniz nelerdir?
Marka Buklet A.Ş. olarak 2020 yılı atılım yılımız olmakla beraber ihracatımızı daha çok artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.