Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen Sistemleri...

Temizlik sistemleri oluşumumuz 2016’da başlamış ve heryıl ürün çeşitliliğini arttırarak büyümüştür. 2020 yılı hedeflerimiz için öncelikle ürün ve hizmet kalitesini türketiciler tarafından bilinirliliğini arttırma ve tercihli markaları olma yılı olarak geçeceğini düşünüyorum. 

Endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve projelendirmedeki 60 yıllık tecrübesini
Temizlik ve Hijyen Ekipmanları oluşumuyla da sektöre aktaran Öztiryakiler, “Mutfaktan
Gelen Tecrübe” sloganıyla otel, Hastane, Restoran ve Cafelerin temizlik sistemleri
içinde profesyonel çözüm ortağı olacak. Bugün dünyada 5 kıtada 120’yi aşkın ülkede
hizmet veren lider firmanın temizlik ve hijyen ekipmanları alanına yönelik yeni oluşumunu 2019-2020 hedef ve projeleriyle Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Kaan Ateşoğlu anlattı… Yaklaşık olarak 18 yıldır temizlik ve kimyasal sektörüne hizmet vermekteyim. Temizlik hizmetleri olarak başladığım görevime üretici fabrikalarda ve
distrübütör markalar da satış yönetiminde bulundum. Şu an ise Öztiryakiler’de Temizlik
Sistemleri bölümünün, Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görevime devam
ediyorum. Öztiryakiler, mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı
firmalarından biri olarak 1958 yılında kurulmuştur.

Kuruluşunun ilk dönemlerinde 50 metrekarelik bir atölyede imalat yapan firmamız bugün 140 bin metrekare kapalı üretim alanında, 1300 çalışanı ile hizmet vermektedir. 5000’e yakın ürün çeşidi içerisine temizlik ve hijyen ürünlerinide katarak anahtar teslim projelere A’dan Z’ye tüm ürünler ile tek adresten çözüm sunmaktadır. Türkiye’de 4 bölge müdürlüğü, 75 bayii, 118 yetkili servisi ile yaygın bir pazarlama ve satış sonrası hizmet servis ağına sahiptir. Yurt dışı pazarda ise 5 kıtada 100’ü aşkın ülkede dağıtım kanalları ve yetkili servisleri ile hizmet vermekte olup sektörde dünyada ilk 15 firma arasındadır. 

“Pişirmede son nokta; kombi fırın ve temizliği için yeni tabletlerimiz”
Kombi fırın, konveksiyonel fırının birileri teknolojisidir. Kombi sistem demek,ürünlerin ısılarını kombine ederek, kabin içerisine aktarabilen sistem, demek. Bunu da içerisindeki bir buhar tankıyla yapıyor. Bunu istersek yüzde 100 buhar fonksiyonunda kullanabiliyoruz, istersek kuru ısıyla birlikte nemi de içeri verip kombine edip, kombine şekilde kullanabiliyoruz. Bunun yanı sıra birçok akıllı teknolojiyle donatılmış durumda fırın. Kendi kendini yıkayabilmektedir. Fırının kendi kendini yıkamasında kullanılacak tablet ve yağ çözücüler Öztiryakiler’in üretmiş olduğu temizlik sistemleri ve hijyen üretiminde mevcuttur.
https://oztiryakiler.com.tr/