DK Tekstil ve Otel Ekipmanları

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olan “Dk Tekstil Ve Otel
Ekipmanları San.Tic.A.Ş”;
1984 yılından itibaren Otel, Hastane ve Restaurant işletmeleri için endüstriyel yıkamaya dayanıklı tekstil ürünleri üretmektedir. 30 yılı aşan
tecrübesini, her geçen yıl sektörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek; siz değerli iş ortaklarımıza profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Firmamız 52 bin metrekare açık, 22 bin metrekare kapalı alanda; aylık 160 ton havlu ve 220 bin metrekare kumaş üretimi yapmaktadır. 2019 yılında rakamsal ve üretim olarak hem yurt içi satışlarımızda hem de ihracat olarak yaklaşık %30’luk bir büyüme yakaladık.

2019 yılında Yurtdışı Projelerimizi; Kempinski Russia, Rixos Borovoe Kazakistan, Hilton Podgorica Karadağ, Conte Otel Karadağ, Centre Ville Karadağ, Chaleson Luxury Nijerya, Loisum Spa Avusturya, Airport Otel Somali, Quellenhof Otel İtalya, Milenij Otel Hırvatistan, Romanita Otel Romanya olarak sıralayabiliriz.

Kuruluş amacımızla ortak olarak değerlendirdiğimizde kendi sektörümüzde lokomotif bir üretici ve satış pazarlama firması olma yolunda ilkeleri olan emin adımlarla yatırımlarını büyüten ve ilerleyen bir DK TEKSTİL olarak daha uzun yıllar sektöre hizmet vermek amacındayız.

2019 yılında Turizm Otelcilik sektöründe ki yatak ve konaklama  sayısındaki artış doğal olarak otel tekstili sektöründe de paralel olarak büyüme yarattı. Biz de DK TEKSTİL olarak % 30’luk bir büyüme ile sektöre olan katkımızı sürdürdük. 2020 yılında renovasyona girecek özellikle kıyı otellerindeki artış yaşlanan tesislerin dilerini yenileme imkanı sunarken bizlere de ürün portföyünde yenilikler ve üretim kapasitesinde artış gerekliliğini kaçınılmaz kılmaktadır. DK TEKSTİL’de 2020 yılı planlamasını bu yönde hazırlamıştır.

2019 yılında turizm gelirlerinde görülen artış, beraberinde yeni yatırımların, renovasyonların da hız kazanmasını kaçınılmaz  kılacaktır. 15-18 Ocak 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı, kendi sektöründeki en büyük fuar olma ve gerek ulusal gerekse ithalatçı firmaların Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu genel ve yenilikçi ürünlerin tanıtılma özelliğini sürdürürken DK TEKSTİL de her zamanki gibi fuarda yerini alacak ve Otel, Restaurant tekstilindeki yenilikleriyle misafirlerini ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşayacaktır.