HEDD Üyeleri Kişisel Gelişim Eğitimi Aldı

HEDD Üyeleri Aralık Ayında, Yaşmak Sultan Otel ev sahipliğinde, Yaşam Koçu Efsun Yüksel Tunç tarafından verilen Kişisel Gelişim eğitimine katıldı. Housekeeperların katılımının yoğun olduğu eğitim oldukça verimli geçti.

Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği (HEDD) Üyeleri, Aralık ayında Yaşmak Sultan Otel ev sahipliğinde bir araya geldi. HEDD üyeleri Yaşam Koçu Efsun Yüksel Tunç tarafından verilen Kişisel Gelişim eğitimi aldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan HEDD Yönetim Kurulu Başkanı Musa Yurdakul, toplantıya katılan herkese iyi akşamlar diyerek, bugün aralarında olan ve eğitim verecek olan Yaşam Koçu Efsun Yüksel Tunç’a teşekkür etti. Her ay düzenli olarak bir araya gelerek toplantı yaptıklarını belirten Yurdakul, bu toplantılar mümkün olduğunca eğitim almaya çalıştıklarını ifade etti.Başkan Yurdakul önümüzdeki aylarda yapılacak toplantılarda eğitim almaya
devam edeceklerini ifade ederek konuşmasını sonlandırdı. Eğitimin başında kendisini tanıtan Efsun Yüksel Tunç, 1991 yılında iş yaşamına adım attığını ve 1995 yılından beri bilgi ve deneyimini paylaştığını, 19 senedir profesyonel olarak aktif satış ve 13 seneden beri yöneticilik yaptığını belirtti.

Indus Consulting’in kurucu danışmanı olarak firmalara eğitim, insan kaynakları ve yönetim/strateji konularında danışmanlık hizmeti verdiğini belirten Efsun Hanım, hem bilgiyi paylaşmak hem de hayatınıza gülümseme ve neşe katmak için yola çıktıklarını belirtti. Daha sonra Kişisel Gelişim konusunda HEDD üyelerine bilgi aktaran Efsun Hanım, yöneticinin işinin ehli ve iyi motive eden biri olması ekibini işine daha bağlı hale getireceğini ifade etti.