Gemad Tadım Günlerinde MAHED Standı Kuruldu

Derneği, her sene olduğu gibi bu senede fuara katılan Marmaris bölgesi turistik otel işletmeci ve yöneticilerine dernek faaliyetlerini tanıttı.

2 gün süren fuar organizasyonunda, yiyecek içecek sektörünün bir araya gelmesi amacıyla yapılan bu organizasyonda, bu sene MAHED sponsor olan 2 tedarikçi firmasıyla yerini aldı.

Antalya bölgesinde yoğun çalışan GÜNSU kimyasalları ve Almanya pazarından Türkiye'ye getirilen ve sahibinin bir Türk olduğu ARCORA firması sponsorluğunda yapılan fuara bu sene yoğun bir katılım gerçekleşti.Marmaris Belediye Başkanı Sayın Ali Acar'ın açılışını  gerçekleştirdiği fuara bu sene belediye başkan adayları Sayın Serkan Yazıcı, Sayın Mehmet Oktay, Emniyet Genel Müdürü, Jandarma Genel Komutanı, AKSAZ Deniz Üs Komutanı ve Marmaris mülki amirleri ve sivil toplum kuruluşları da katılarak stantları ziyaret ettiler.Fuar sonunda verilen gala yemeğinde tedarikçi firmalara teşekkür plaketleri takdim edildi. MAHED Dernek Başkanı Pınar Kalkan Çamlar ''Sivil toplum kuruluşu olan dernekler tedarikçi firmalarla yol aldıklarında daha başarılı olacaktır. Bizler birbirimize her zaman destek olmalıyız. Derneğimize destek olan Günsu Kimyasalları & Engin Ambalaj ve Arcora Grup Firma yetkilisi Selçuk Ağacan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Ortak çalışmalarımızın artarak devam edeceğini umuyorum.'' dedi.